Дизайнер з Івано-Франківська створює спокусливу жіночу білизну (фоторепортаж)

Секретами жіночої привабливості, впевненості у собі та сексуальності з читачами Ogogo! поділилася франківська дизайнерка Вікторія Хоменець.Вікторія займається дизайном одягу вже п’ять років, а минулого року дівчина вперше створила колекцію концептуальної білизни – для особливих випадків, яку встигла презентувати у Чикаго, Лос-Анджелесі, на різноманітних закритих вечірках та в Івано-Франківську.

bilizna-

“Така білизна потрібна більше для впевненості, – зауважила дизайнерка. – Будь-яка жінка, яка одягне хорошу, якісну білизну, відчує себе впевненою, задоволеною і, головне, жінкою. Наші клієнтки кажуть, що це ніби якесь маленьке перевтілення: очі одразу сяють, відчувається щастя”.

Для створення білизни Вікторія обирає італійське та французьке мереживо, шовк, частково оздоблює бісером, кристалами, камінцями. Допомагають дизайнерці швачки та конструктори: спочатку розробляється ескіз, потім макет, який вдосконалюють і лише тоді запускають у виробництво.

bilizna-9

 

“Всі жінки різні, і  бажання у них теж різні. Тому хочеться для кожної створити маленький світ, розкрити кожну. Ми прагнемо, щоб жінка завжди залишалася собою і, в той же момент, намагаємося підкреслити її індивідуальність, надати впевненості та сексуальності тим, хто не розуміє до кінця своєї неповторності”, – зауважила Вікторія Хоменець.

yintervyuzhinocha-biliznaviktoriya-hominets-9806

Дизайнерка створює нижню білизну як для мініатюрних, так і для жінок з пишними формами.

“Всі дивляться: ой, така гарна білизна, ой, треба мати ідеальну фігуру, щоб одягнути її.Це неправда, – підкреслює Вікторія. – Ми створюємо білизну для всіх типів фігури. В нас навіть була фотосесія для жінок з пишними формами: білизна регулюється, всім дуже подобається. Хочеться позбутися стереотипу, що тільки жінки з модельною зовнішністю можуть одягати концептуальну білизну. Просто потрібно міряти”.

bilizna-8

Якісна нижня білизна – чудовий подарунок для кожної представниці слабкої статі. Вікторія зізнається, що чоловіки часто купують білизну в якості подарунку дівчині чи дружині. Придбати пікантний аксесуар можна в ательє або на сайтах бренду ANVI. Зараз дизайнерка веде переговори з різними шоу-румами, тому цілком можливо, що незабаром білизну можна буде придбати у Києві, Львові та за межами Украіни.

Читайте також:  Хоч би труси одягла: Марія Горбань шокувала всіх відвертими фото! Справжня розпусниця!

yintervyuzhinocha-biliznaviktoriya-hominets-9812

yintervyuzhinocha-biliznaviktoriya-hominets-9800

yintervyuzhinocha-biliznaviktoriya-hominets-9795

bilizna-13

bilizna-7

bilizna-2

Джерело.

загрузка...