Подробиці особистого життя Потапа і Насті

Чутки про те, що Настя Каменських стала для Потапа не лише партнером по роботі, але і в особистому житті, бродять вже давно.

Чутки про те, що Настя Каменських стала для Потапа не лише партнером по роботі, але і в особистому житті, бродять вже давно. Кожен раз ЗМІ ні-ні тай підлиють якогось масла у цей вогонь. Так, нещодавно в пресі цитували слова мами Олексія Потапенка про те, що Настя – його муза по житті, передає Ukr.Media.

284702_1

А сьогодні в ЗМІ просочилась ще одна несподівана подробиця про стосунки зіркового дуету. Як з’ясувала Влітку 2016 року мало відбутися весілля Насті Каменських і Потапа. Видання посилається на джерело з близького оточення зірок. За словами інсайдера, весілля планували на серпень, проте його перенесли через травму нареченої.Перед заміжжям Настя невдало стрибнула з парашутом і зламала ногу. Щоб не йти під вінець на милицях, Каменських скасувала весілля.

Інформацію інсайдерів і здогадки журналістів підтверджує і недавня сенсаційна новина про те, що Потап розлучився зі своєю дружиною Іриною Горовою. Виявляється, подружжя розірвало шлюб ще два роки тому. Подейкують навіть, що вони не живуть разом уже довгі п’ять років. А от публічно заявити про це Потап зважився лише зараз.

Читайте також:  У куртці за 7 тисяч доларів і модних туфлях: франківчанка Тіна Кароль підкорила своїм образом (фото)

Джерело.