Аваков подав заяву на звільнення

До Кабінету Міністрів України надійшла заява про звільнення Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за власним бажанням.

3966f7d7424da9e07b6492dcb6e94b4e

Про це повідомиляє goruzont з посиланням на de-facto.

Заява про звільнення Арсена Борисовича дійсно надійшла в уряд, однак прем’єр-міністр ще її не розглянув. Міністр внутрішніх справ просить звільнити його за власним бажанням після закінчення відпустки.

– відзначили в Кабміні.

За офіційною інформацією, підстави для такого рішення Міністра КМУ поки невідомі. Однак, ймовірно, піти у відставку Авакова змусив лист Генеральної прокуратури України.

Минулого тижня до секретаріату уряду надійшов лист від Генеральної прокуратури України, в якому інформувалося про початок перевірки дотримання вимог законодавства співробітниками міліції, зокрема міністра, при здійсненні своїх повноважень.

Зокрема, слідчі ГПУ мають намір перевірити факти перевищення службових повноважень та службового підроблення з боку Міністра внутрішніх справ та його підлеглих, а також факти зловживань при проведенні тендерних закупівель.

Крім того, в ГПУ попередили, що найближчим часом почнуться допити слідчих МВС і міністра. У Кабміні також додали, що заяву про звільнення Авакова, ймовірно, буде задоволено прем’єр-міністром найближчим часом. Нагадаємо, минулого тижня в МВС спалахнув черговий скандал.

Зокрема, ЗМІ повідомили про зникнення з Міністерства 8 мішків бурштинового концентрату, вилученого 3 серпня на державному підприємстві “Укрбурштин”. Загалом співробітники МВС вилучили 104 мішки бурштину та транспортували його до Києва нібито для проведення експертизи.ДП “Укрбурштин” у свою чергу заявив, що вилучення бурштину є незаконним і вони будуть оскаржувати це в судовому порядку.

Також, за інфорамацією ЗМІ, міністр внутрішніх справ А.Аваков був викритий журналістами на закупівлі рюкзаків для армії за завищеними цінами. Зокрема, рюкзаки для армії закупили через дружину А.Авакова на суму 14, 5 млн грн.

Читайте також:  Всього за 1000 євро: автомобілі на єврономерах можна буде офіційно розмитнити (відео)

Крім того, відомство А.Авакова застрахувало нові патрульні машини в страховій компанії, яка позбавлена ​​ліцензії страхування. Зазначене порушення виявили в Нацкомфінпослуг.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Генеральна прокуратура України також встановить дотримання вимог законодавства Міністром Аваковим при формуванні батальйону “Торнадо”.

Зокрема, слідчі ГПУ з’ясовують яким чином до лав батальйону потрапили особи, які раніше були неодноразово судимі за зґвалтування і вбивства людей.


Джерело.