Жінки, які сплять з чужими чоловіками, ніколи не будуть щасливими

На жаль, дуже багатьом жінкам доводиться стикатися зі зрадою чоловіка, і у кожної з них є своя думка на цей рахунок.

Сьогодні ми розглянемо найбільш незвичні з них.

533c0097754709950d5a7eeb275f9475

Зовсім нещодавно у просторах Інтернету розлетівся лист жінки, яка стверджує, що для коханок є окреме місце в пеклі. Вона впевнена в цьому навіть не дивлячись на те, що сама колись спала з одруженим чоловіком!

Аманда Чатель опублікувала в своєму блозі пост, в якому розповіла світу все, що думає з цього приводу.

 

Жодна жінка не має ніякого права на одруженого чоловіка, тільки тому, що вона його хоче.

 

Перш ніж в мене почнуть кидати помідори, я хочу зізнатися: я сама спала з одруженим. І нехай я дізналася про це вже після його зради, моя совість все одно була не чиста. Я кілька місяців звинувачувала себе за те, що могла вчинити так жахливо з іншою жінкою.

 

Але я також була і по іншу сторону зради. Дівчина, з якою мені зрадив мій чоловік, не просто переспала з ним, але і закохалася. Причому задовго до того, як спокусила.

 

І як ви думаєте, що вона заявила в своє виправдання? А те, що вона боролася за свої почуття, а в коханні всі засоби хороші.

 

Але світ влаштований інакше, дівчинко. Ти не маєш права робити все, що захочеш, тільки тому, що тобі це потрібно! На жаль, ми все ще живемо в світі, де права чоловіків і жінок не рівні, тому взаємна підтримка жінок так важлива.

 

Невже це так багато: просто не спати з чоловіком, який належить іншій?

 

Я ні в якому разі не виправдовую чоловіків, адже їх роль в зраді якщо не більше, то точно така ж.

 

Але я впевнена в одному: для коханок є окреме місце в пеклі! Ви егоїстки, які не роблять нічого доброго для цього світу, а тільки заподіюють біль іншим людям, в той час як у вас завжди є вибір.

 

Найголовніше те, що в результаті таких інтрижок, щастя цим жінкам навряд чи «світить».Зазвичай, вони так і залишаються «запасним варіантом», від яких нічого не вимагають і не очікують, яким нічого не винні, які,по суті, ніхто. У будь-який момент чоловікові-зраднику може набриднути ці потаємні зустрічі і манія переслідування, до нього може промовити совість, або розуміння того, що він втрачає свою родину. І, так, він повернеться до своєї дружини без вагань.

 

Трапляється, що і сам чоловік закохується у коханку. Але вірогідність того, що це кохання назавжди, дуже мала.

 

А що лишається самій зрадниці? Сподівання, надії, хвилини щастя і задоволення, а потім суцільне розчарування… Воно того не варте!

Пронизливі слова, нічого не скажеш… А що ти думаєш з цього приводу?

Читайте також:  Bчeнi пoвідомили про передвісника cмepті у жінок

Джерело.