Скандал між Росією і Білоруссю: Лукашенко сильно образився

Грандіозний скандал вибухнув між Росією і Білоруссю – Міністерство інформації Білорусі зажадало від російської влади негайно вжити заходів проти російських інформаційних видань, які ображають і принижують Білорусь, її народ і білоруську мову.

При цьому російські ЗМІ постійно ставлять під сумнів незалежність республіки, передає from-ua з посиланням на Діалог.

6f9358d591fdfe43388e147fc8bcc771

Міністр інформації Білорусі Лілія Ананіч виступила в місцевих ЗМІ з неприхованим обуренням і звинуваченнями на адресу РФ.

Офіційний Мінськ надав ряд фактів публікацій російськими журналістами матеріалів, в яких ЗМІ образливо мусують тези про “відхід Білорусії в Європу” і “антиросійську спрямованість дій керівництва Білорусії”.

Сильне роздратування Мінська викликала стаття російського видання ІА REGNUM, в якій російська журналістка Алла Бронь принижувала білоруську мову. Зазначена стаття викликала великий скандал в Білорусі:

При цьому російська сторона відповіла на закиди, повідомивши, що зазначені статті в основному належать “маргінальним авторам і виданням”.

Читайте також:  В Україні відбувається грандіозна подія, яка переверне життя кожного українця. Монахи зробили шокуючий прогноз. Такого ніхто не чекав

Джерело.