Прем’єр Греції вважає санкції проти Росії “дорогою в нікуди”

Греція не згодна із санкціями Заходу проти Росії, це дорога в нікуди.

1602965
Про це заявив прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас в інтерв’ю ТАСС.

За його словами, відносинам між РФ та Грецією в останні роки було завдано удару, оскільки попередній уряд Греції не робив нічого, щоб змінити політику ЄС щодо Росії.

“Попередні уряди в моїй країні не робили того, що могли б зробити, щоб уникнути цієї безглуздої, на мій погляд, політики санкцій через напруженість в Україні. Результатом цього стало ембарго на грецькі сільськогосподарські товари, що завдало істотної шкоди грецькій економіці” – заявив Ципрас.

Він нагадав, що ЄС дав зрозуміти, що зараз політика грецького уряду змінилася.

“Ми не згодні з санкціями. Я вважаю, що це дорога, яка веде в нікуди. Я прихильник точки зору, що необхідний діалог, дипломатія, потрібно сісти за стіл переговорів і знайти рішення щодо великих проблем”, – сказав він.

Грецький прем’єр наголосив, що “економічна війна як продовження цієї війни – це тупикова політика”.

“Я – за дипломатію. Вважаю дуже важливим досягнення мінських домовленостей. Вважаю, що треба зробити все можливе для припинення напруженості в Україні” – заявив Ципрас.

Крім того, він зауважив, що не представляє архітектуру європейської безпеки без Росії і виступає за розширення співпраці з нею.

Як раніше повідомлялося, Греція планує звернутися до Росії з проханням надати підтримку економіці країни.Про це в неділю, 29 березня, повідомляє німецьке видання Spiegel Online. За його інформацією, уряд Алексіса Ципраса клопотатиме в Москві про зниження цін на природний газ для грецьких споживачів. Крім того, Афіни хочуть домогтися скасування російського ембарго щодо деяких видів грецької сільськогосподарської продукції – зокрема, свіжих фруктів.

Читайте також:  Донецьк в ізоляції: Дефіцит продуктів на тлі загострення боїв

Корреспондент: Греція розпродує острови для поповнення бюджету
За матеріалами: ТАСС