facebook

Порошенко і Меркель обговорили зустріч “нормандської четвірки”

Порошенко і Меркель висловилися за обговорення актуальних питань подальшого прогресу щодо виконання мінських домовленостей.

1603429
Президент України Петро Порошенко і федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель у телефонній розмові висловилися за проведення в найближчі дні зустрічі глав МЗС “нормандської четвірки” для обговорення ситуації на Донбасі, в тому числі питання про введення миротворців. Про це повідомляє прес-служба Президента в середу, 1 квітня.

“Петро Порошенко і Ангела Меркель висловилися за проведення в найближчі дні зустрічі міністрів закордонних справ нормандської четвірки для обговорення актуальних питань подальшого прогресу щодо виконання мінських домовленостей і введення миротворчої місії на Донбасі”, – йдеться в повідомленні.

Порошенко: Україна має сама приймати рішення про миротворців

Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада підтримала президентський проект постанови про звернення до Ради безпеки ООН і Рада Європейського Союзу щодо розгортання на території країни міжнародної операції з підтримки миру і безпеки. Представництво України при ЄС передало керівництву Євросоюзу звернення Ради щодо миротворців.

У Росії заявили, що готові розглянути присутність миротворців на Донбасі у разі, “якщо сторони конфлікту зацікавлені в цьому”.
За матеріалами: Корреспондент.net

загрузка...