Чому в шоколадних цукерках полтавської фабрики немає шоколаду

Полтавська кондитерська фабрика вводить своїх покупців в оманую.

ПАТ “Полтавакондитер” вводить в оману любителів солодощів, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

4887333_729x547

Адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочаті провадження у справах за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції з боку ПАТ “Полтавакондитер” у вигляді поширення інформації про споживчі властивості власної продукції, що вводить в оману споживачів.

Так, свого часу з виробництва були зняті цукерки “Мигдаль у шоколаді від Домінік” та драже “Фундук у шоколаді від Домінік”. Натомість ці цукерки почали виготовляти у глазурі. Але оскільки обгортки ще залишилися, то їх продовжували пакувати з надписами “в шоколаді”. Оскільки маркування “в шоколаді” дозволяється лише при умові наявності какао-масла у складі продукту, а в цукерках “Мигдаль у глазурі” та “Фундук у глазурі”” його немає, підприємство “Полтавакондитер” звинуватили у недобросовісній конкуренції та обмані покупців.

Враховуючи зазначене, Відділенням розпочаті дві справи за ознаками порушення з боку ПАТ “Полтавакондитер” законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману споживачів, яка може вплинути на їх наміри щодо придбання продукції цього суб’єкта господарювання.

На даний час розслідування у справах триває.

Читайте також:  У США дітям на Хелловін подарували начинені голками шоколадки

Джерело.