У Калуші екстрасенси проводили розслідування таємничих подій у житті місцевої жительки (фото)

У Калуші вчора працювала знімальна група телеканалу СТБ. Разом із екстрасенсами вони вже побували на кількох вулицях міста і кілька хвилин тому виїхала в одне із сіл неподалік Калуша.

qadanie

Команда популярного проекту, в якому слідство проводять екстрасенси, була на вулиці Рубчака у Калуші.

15673306_592638024267435_917950931_n
Незважаючи на темний час доби, ясновидиця Рубіна Цибульська, яка була фіналісткою 14-го сезону “Битви екстрасенсів”? та карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські продовжують своє розслідування.
15683295_592637990934105_1186681079_n
За попередньою інформацією, у Калуш їх запросила одна з місцевих мешканок. У жінки не складається особисте життя, а нещодавно на одному з підприємств міста загинув її брат.

Удень команда телеканалу була у районі “п’ятачка”.
VYeyHFQQTrQ

J-3C7fBPRi0

ФОТО Калуський Формат/ВКонтакте
У соцмережі пишуть, що дружина померлого після його похорону знайшла у сумці дивні речі.
”… ті пов’язки, якими зав’язують руки померлому вона знайшла їх в себе в сумці через 9 днів! Мама померлого звинувачує її в смерті! Через деякий час в неї народилась дитина-інвалід”, — йдеться у дописі.

Довідка. Учасниця «Битви екстрасенсів-14» циганська ясновидиця Рубіна Цибульська працює з картами, дзеркалами, читає по руці, вміє заговорювати воду. Стверджує, що циганська магія найсильніша в світі.

Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські була фіналісткою 5-го сезону “Битви екстрасенсів”. Основними напрямами діяльності Магдалени є знахарство та цілительство.Мольфарка різними способами працює з енергетикою людини, очищаючи її від таких негативних впливів як “порча”, приворот, родовий прокльон, чорна магія, позбавляючи алкогольної, наркотичної та ігрової залежності. Через старовинні практики ворожіння та гадання на картах Мочіовські може бачити долю людини і підказати як найкраще вирішити складну ситуацію, а заговорювання води дозволяє їй очистити ауру та наповнити останню позитивною інформацією. Загалом екстрасенспрацює з різноманітними предметами, з якими взаємодіяла особа. Незалежно від того, який саме прийом використовує у своїй практиці Магдалена, головне для неї – увійти в контакт з енергетичним полем людини та відновити його втрачену цілісність.

Читайте також:  З’явилася погана новина для клієнтів «ПриватБанку»


Джерело.