Поцілунки, які зведуть з розуму: куди і як цілувати

Поцілунок є одним з найсильніших збудників.

Вчені зацікавилися цим питанням і провели не одне опитування серед чоловіків і жінок. Таким способом вони з’ясували, які саме місця необхідно цілувати, щоб звести з розуму або просто збудити.

2835ecaeb97093cd8d561752b47c1497

Куди цілувати жінку?

Виявляється, що найбільше жінок «заводить» ніжний поцілунок в шию. Він викликає найгостріші і приємні відчуття.

Картинки по запросу поцелуи

Поцілунок в вушко, тільки на другому місці. Але тут дуже важливо дотримуватися одне правило – бути ніжним, а не «чмокати».

За словами вчених, жінки збуджуються, коли їм цілують груди. За допомогою таких ласк дівчину можна відправити на сьоме небо.

Дивно, але багато дівчат збуджуються від поцілунку руки.

Картинки по запросу поцелуи рук

Що стосується поцілунку в губи – він, на жаль, знаходиться на останньому місці. Однак, саме ці поцілунки найпопулярніші.

Як виявилося, жінки не так і сильно люблять поцілунки інтимних зон їхнього тіла. Для того, щоб отримати задоволення, їм необхідно трохи більше, ніж поцілунок.

Куди цілувати чоловіків?

Важливу роль перед сексом мають попередні ласки, тому не поспішайте відразу відправлятися до «нього».Пробуйте знайти і інші чутливі ділянки тіла чоловіка.

Виявляється, що вуха це одна з найбільш чутливих ерогенних зон. Чоловіки люблять, коли їх ніжно пестять. Однак це властиво не всім, тому експериментуйте.

Похожее изображение

Цілуйте чоловіка … в шию. При цьому гарні ще й легкі пощипування губами і покусування.

Груди і соски. Чоловіки також отримують справжнє задоволення, коли їх соски цілують.

Хм, а чоловіків кидає в тремтіння, коли їм цілують пальці. Цілуйте, пестіть їх, ну, а в завершенні процесу – ніжно стисніть губами кінчик його пальця.

couple-in-love-kiss-love-Favim.com-2104550

Читайте також:  Листи з окупованого Донбасу: Як вижити в “сталіце ЛеНеРо”?

Джерело.