facebook

Порошенко: Україні потрібна підтримка миротворчої місії під егідою ООН

poroshenko_forma_5_650x410

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україні потрібна підтримка миротворчої місії під егідою Організації об’єднаних націй (ООН) для того, щоб зупинити агресора. Про це він заявив в ході зустрічі з делегацією колишніх лідерів держав, що входять до Ради Міжнародного центру Нізамі, передає прес-служба глави української держави.

“Якщо ми хочемо зупинити агресора, нам потрібна підтримка миротворчої місії під егідою ООН”, – зазначив Порошенко.

Президент також заявив, що “Україна робить все можливе, щоб досягти миру, і веде боротьбу за свободу і демократію цілої Європи, беручи на себе левову частку удару агресора”.

Під час зустрічі відбувся обмін думками та пошук шляхів мирного врегулювання ситуації на Донбасі з залученням широкого досвіду і можливостей всіх міжнародних організацій та інститутів.

“Ніхто у Європі не визнає анексію Криму, а конфлікт на Донбасі є війною Росії проти України. Я також бачу вихід із ситуації тільки через залучення міжнародної миротворчої місії”, – сказав колишній Президент Латвії Валдіс Затлерз.

Президенти також дійшли згоди про те, що санкції проти країни-агресора є першим і справжнім іспитом на прихильність до цінностей свободи і демократії.

Нагадаємо, в середині березня в ООН підтвердили отримання від України офіційного прохання про відправку на Донбас миротворчого контингенту.

джерело http://www.rbc.ua/ukr/news/poroshenko-ukraine-nuzhna-podderzhka-mirotvorcheskoy-1427894051.html

загрузка...