Боєць “Донбасу” Олег Івахнюк із допомогою лікарів Іспанії став на ноги (ФОТО, ВІДЕО)

Триває кількамісячна реабілітація калушанина Олега Івахнюка в одній із клінік Іспанії.

Про це у соцмережі розповів представник української громади, яка опікується бійцем, Віктор Казмірук.

kolyada1-890x395

“То дуже нелегкий та довгий процес. Але волі та витримки у Олега вистачить на нас усіх. Молодець! Тримайся, друже!” — йдеться у дописі про Олега Івахнюка.

Також Віктор Казмірук оприлюднив відео, як калушанин наполегливо працює на сеансах реабілітації.

Олег Івахнюк подолав страшну інфекцію, вилікував пролежні, йому придбали ортези, лікарі проводять інтенсивну реабілітацію. Олег робить більший прогрес, ніж сподівались, він самостійно може переміститись у ванну, одягнутись, але ще потрібна маленька операція та декілька місяців реабілітації, що вартує більше 6000 євро, повідомила волонтер Єлизавета Ем.

Реквізити для допомоги: 4149 4978 0992 1416 (Івахнюк Олег Петрович).

Калушанин Олег Івахнюк служив у лавах батальйону “Донбас” і 18 липня 2014 року був поранений під Попасною Луганської області.

4 липня Олега привезли у Харківський військовий госпіталь і зробили першу операцію. З того часу почалася довга боротьба за життя — параліч нижньої частини тіла, інфекція, яка потрапила у спинний мозок, понад 20 операцій.

Рік тому поранений Олег відлетів до Іспанії на лікування, де нарешті вдалося впоратися з інфекцією, яка не давала можливість зробити важливу операцію з установки імпланта на місце, де після поранення не було кістки. Реабілітація проходить успішно, є шанс, що Олег зможе ходити.

boyets

boyets1

boyets2

Читайте також:  Мама дізналася з новин. Поранений 18-річний боєць з Франківщини потребує допомоги

Джерело.