В п’ятницю, 13-го, залучаємо гроші і успіх у кар’єрі – астрологм

Українців не можна назвати надто забобонними, але як тільки наближається п’ятниця 13-е, всі відразу згадують погані прикмети: чорних котів, віник на перехресті, жінку з порожнім відром і взагалі мріють залишитися в цей день вдома “від гріха подалі”.

359710

 

У багатьох п’ятниця, 13 і зовсім асоціюється лише з фільмом жахів, де маніяк у хокейній масці і з бензопилою в руках ганяється за людьми, передає Ukr.Media.

Одним з пояснень такої уваги до “п’ятниці 13” є легенда про тамплієрів. Нібито в 1307 році, в п’ятницю 13 числа, король Франції Філіп заарештував верховне керівництво ордену, а сам розпустив орден.Членів ордену стратили, звинувативши в єресі. Останнім, за тією ж легендою, був відданий вогню останній магістр ордена, який прокляв всю династію короля.

Але астрологи заспокоюють, мовляв, не так страшний цей день, як його “малюють”.

– З точки зору астрології, п’ятниця не несе в собі ніякої загрози. Цим днем тижня управляє Венера, яка є покровителькою любові, краси та відпочинку, – каже астролог Емма Літвінова. – До того ж, п’ятниця – останній день робочого тижня, попереду вихідні, а значить, Венера буде впливати на людей в правильному напрямку. Тим самим, п’ятниця 13 – це день для відпочинку, спілкування з друзями та родиною.

Саме число 13 управляється планетою Меркурій і є числом сузір’я Близнюки. Таке поєднання цілком необразливо. Меркурій дає спілкування, контакти, взаємодія з людьми.

“Чортова дюжина” також означає зміни, хоча часто і через катастрофи. Це число володіє великою енергією, і, якщо її правильно використовувати, то можна отримати дуже хороші результати. Наприклад, в п’ятницю 13-го можна провести простий і ефективний ритуал для залучення грошей. Встаньте перед дзеркалом і, дивлячись собі в очі, розчісуйте волосся не менше трьох хвилин. Паралельно уявляйте, що на вас зверху падає грошовий дощ. Чоловіки можуть розчесати вуса і бороду.

Читайте також:  З'явилось відео, як п'яна поліцейська стріляла в київському барі

А ось в нумерології “магічне число” несе інформаційне навантаження звичайної четвірки (1+3). Ця Цифра означає міцність і стійкість. У нас 4 пори року, 4 основних стихії, 4 сторони світу. Крім того, тандем цифр 1 і 3 пророкує успіх у кар’єрі.

– 13 січня 2017 року буде буяти дуже яскравими і динамічними подіями, – пророкує Емма Літвінова. – Всі плани, складені в цей день, практично без зусиль будуть втілені в життя, причому в оптимально короткі терміни.

Висновок астролога один: в році є дні набагато небезпечніше, тому що забобонними бути не варто. Тим більше, що нинішня “п’ятниця 13-е” збіглася зі старим Новим роком..


Джерело.