У 2017 році уряд запланував дворазове підвищення пенсій

У нинішньому році пенсії українських громадян будуть підвищувати два рази – з першого травня і з першого грудня. Вони виростуть на одинадцять відсотків.

Про це в ході брифінгу, 13 січня, заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, передає «Преса України».

57c9d1d7a5333fc4e10fce5e09435c441484321470

«Наступне підвищення пенсійних виплат відбудеться 1 травня і 1 грудня 2017 року.В середньому пенсійні виплати будуть зростати на 11%», – сказав він.

За словами віце-прем’єр-міністра, виплата пенсій буде здійснюватись в повному обсязі, навіть з урахуванням дефіциту Пенсійного фонду. Уряд в 2016 році в два рази зменшив єдиний соцвнесок для підприємців, до 22 відсотків, і таким чином буде домагатися легалізації бізнес-діяльності, додав він.

З приводу закриття «діри» в Пенсійному фонді, Розенко заявив, що в 2016 році вона сягла 156 мільярдів гривень. Десь таку ж суму, уряд, за його словами, виділяв з державного бюджету. У 2017 році ці надходження сягнуть 142 мільярдів гривень, стверджує він.

Шляхом виведення бізнесу з тіні, збільшення мінімалки, а також підняття зарплат в бюджетній і небюджетних сферах, уряд скоротить в нинішньому році дефіцит бюджету Пенсійного фонду приблизно на дванадцять мільярдів гривень, резюмував віце-прем’єр-міністр.

Напередодні глава Міністерства соціальної політики Андрій Рева заявив про лише шістнадцять офіційно працевлаштованих українців в країні з 26 мільйонів працездатних громадян.

Нагадаємо, народний депутат і лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко закликав знову підвищити мінімальну зарплату в Україні і різко розкритикував тих, хто проти такої політики..

Читайте також:  В Одесі напали на активістів Опозиційного блоку

Джерело.