facebook

У Бельгії політик втопився у день суду у справі про зґвалтування

Тіло 60-річного Роберта Стеварта було виявлено у воді в каналі Альберта недалеко від міста Хасселт.

1604510
Один з найвідоміших бельгійських політиків, колишній лідер Фламандської Соціалістичної партії Роберт Стеварт був знайдений мертвим після того, як в ЗМІ з’явилася інформація про те, що він постане перед судом за зґвалтування, повідомляєРИА Новости.

Тіло 60-річного Стеварта було виявлено у воді в каналі Альберта недалеко від міста Хасселт на сході Бельгії.

Інформація про те, що Стеварт постане перед судом у справі про зґвалтування, була оприлюднена в четвер.

За даними бельгійських ЗМІ, звинувачення проти політика були висунуті ще два роки тому. Жінка, ім’я якої не називається, звинувачувала Стеварта у зґвалтуванні в 2010 році після зйомок у телешоу, в якому обоє брали участь.

Стеварт заперечував звинувачення в зґвалтуванні, визнавши, що вступав у контакт з жінкою, але за обопільною згодою.

Судове засідання за участю політика мало відбутися в четвер увечері, проте Стеварт на нього не з’явився. Після цього почалися пошуки, в результаті яких було виявлено тіло політика.

У Києві ґвалтівник наклав на себе руки після арешту

Стеварт почав політичну кар’єру на початку 1980-х років, в 1995 році став мером міста Хасселт. Одним з найвідоміших політичних рішень на цій посаді стало введення в місті безкоштовного громадського транспорту.

Також Стеварт обіймав посаду фламандського міністра громадських робіт транспорту та територіального планування, був головою Фламандської Соціалістичної партії (2003-2005 рр.) і губернатором провінції Лімбург.

Читайте також:  Обман поруч: як франківський супермаркет дурить людей та маніпулює цінами
загрузка...