Іно-ЗМІ: Перемога України вже близько, РаSSєї потрібно протистояти з позиції сили!

“Нарешті! У Москви відвисла щелепа, коли прес-секретар Трампа заявив, що президент чекає повернення Криму Україні. Медового місяця з Дональдом, якого так чекала велика частина кремлівських прислужників, не сталося. І хоча у “Ватній імперії” можливо все що завгодно, схоже, роман з Америкою підійшов до кінця”, – йдеться у статті “Líbánky s Donaldem zřejmě nebudou” чеського Інтернет-порталу “E15.CZ”.

“Після перемоги Трампа, роSS-ЗМІ повідомили, що він зустрінеться з Путлером ще до інавгурації. Цього не сталося, і кілька разів анонсована зустріч й досі відкладається. Із захопленням писали про те, що Трамп негайно скасує антиросійські санкції. Але “лиходій” Маккейн заявив, що Конгрес зробить все, щоб цього не сталося.І незважаючи на обнадійливі сигнали, які подає радник Трампа Конуей, поки нічого не відбувається. Розміщення американських сил у Східній Європі зупинено не було.

Наразі невідомо, що принесуть найближчі тижні і місяці, але вже можна стверджувати, що слова, сказані в січні раSSєйським прем’єром Мєдвєдєвим, виправдовуються. Він заявив, що нова американська влада почне вибудовувати відносини з Москвою з позицій розуму. І варто було б задуматися над тим, наскільки обгрунтовані думки тих експертів, хто вважає Путлера правильним, послідовним і розумним лідером”, – повідомляє чеське видання.

У свою чергу, американський тижневик “Newsweek” публікує статтю Нолана Пітерсона “Is This How World War III Starts?” (“Чи саме так починається третя світова війна?” – ред.), який пише про свої останні відвідини Києва і, зокрема, те, що Хрещатик, як він зазначає, просто увішаний українськими синьо-жовтими прапорами. За словами Пітерсона, Україна є єдиною країною за межами США, де він бачив таке масове вивішування національних кольорів. Він зауважує, що у Києві видно багато червоно-чорних прапорів українських повстанців, які вели боротьбу з нацистами і “Красною” армією під час Другої світової війни. УПА, за словами Пітерсона, є згадкою про трагічну історію України. Це військо, яке опинилося між арміями Гітлера та Сталіна, вело боротьбу на вбивчих полях боїв, найкривавішої з усіх війн людства.

Американське видання вказує, що сьогодні Україна залишається на передовій тих самих ліній фронту Другої світової: “Ніщо не змінилося з часу укладення мирної угоди у лютому 2015 року. Більш ніж 10 тисяч людей загинуло і 2 мільйони осіб залишили свої домівки. Україна також має 20 мільярдів доларів збитків від конфлікту. Але й нічого не втрачено, як і нічого не здобуто. Війна не припиняється, але мрія українців про краще життя, вільне від пригноблення та корупції, також ще живе. І це вже і є перемогою українців!”, – зазначає Нолан Пітерсон.

Війна в Україні, за словами Пітерсона, стала дещо невидимою, таким собі тлом для повсякденного життя. Але, водночас, війна постійно присутня, навіть у дещо завуальованій формі. Це здається неймовірним, проте це правда. Війна й далі точиться в Україні, за кілька годин їзди на схід від Києва – танки, артилерія, ракетні постріли, снайпери, війна в окопах. І все це у Європі в 2017 році. Пітерсон підсумовує, що єдиним способом запобігти новій світовій війні – вірити, що ми можемо це зробити.

Крім того, як повідомляє “Deutsche Welle”, Німеччина повинна збільшувати видатки на оборону для того, щоб протистояти РаSSєї з позиції сили. “На жаль, РаSSєя за президента Путлера намагається кожного дня дестабілізувати Європу. Їй потрібно протистояти з позиції сили, однак щоб це не означало повернення до “холодної війни”, – про це заявив голова фракції у Бундестазі Фолькер Каудер.

©Natali – спеціально для “Український простір Прикарпаття

За матеріалами публікацій:

http://nazory.e15.cz/komentare/komentar-michaela-romancova-libanky-s-donaldem-zrejme-nebudou-1328998

http://europe.newsweek.com/nolan-peterson-how-world-war-three-starts-559670

http://dw.com/p/2YEuS

Читайте також:  В Україні покладено кінець великій автомобільній афері