Політичні сили Франківщини активізуються: знову перекрито дорогу

Сьогодні, 26 лютого, на дорозі Львів-Івано-Франківськ біля Бурштинської ТЕС, відбувається чергова акція протесту працівників місцевої ТЕС та представників політичних партій.

За словами керівника профспілки Бурштинської ТЕС Руслана Карвацького працівники електростанції перекрили трасу, щоб звернути увагу керівництва до своїх вимог – підвищення заробітної плати та припинити скорочення, а політичні сили долучились на його запрошення.

Ситуацію прокоментував директрор Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

«Стабільна робота Бурштинської ТЕС зараз як ніколи важлива для українців. Станція забезпечує електроенергією весь Бурштинський енергоострів, а це 3 млн українців – вся Закарпатська область, південна частина Львівської області та західна частину Івано-Франківської області. Що стосується вимог працівників про підвищення зарплатні, то хочу зазначити, що станом на січень 2017 року середня зарплата становить 10730 гривень, це вдвічі більше аніж середня по Івано-Франківській області і в нас немає жодної гривні заборгованості. У квітні відбудеться підвищення зарплатні в середньому на 15 відсотків за результатами щорічної оцінки. Вся зарплата виплачується вчасно. Звинувачення в скороченнях – безпідставні, саме зараз триває процес оформлення 24 осіб в оперативний персонал станції, а люди якщо і звільняються, то тільки за згодою сторін», – говорить Андрій Шувар.

До працівників ТЕС долучились і представники громадських організацій та політичних партій. Та не всім працівникам подобаються політичні  плани керівника профкому.

«Наші вимоги були суто економічні. Але я думаю, що після того як керівництво профкому почало залучати до наших внутрішніх справ політиків та громадські організації, всі ці наші акції через політичні амбіції голови профкому пішли коту під хвіст. Тепер нас використовують в своїх політичних планах і мені і моїм співробітникам це не подобається», – прокоментував ситуацію працівник  електроцеху Андрій.

Читайте також:  Франківців закликають боротися проти забудови міського озера