facebook

Польське видання “Незалежна”: поляки вимагатимуть покарання російських злочинців!

Інформаційний портал niezalezna.pl повідомив про подальший розвиток подій навколо вчиненого кремлівсько-путінською бандою терористичного акту під Смоленськом 10 квітня 2010 року:

«У четвер 9 квітня в 18.00 відбудеться чергова демонстрація перед будівлею амбасади росії у Варшаві. Її учасники вимагатимуть повернення ключових доказів, необхідних для розслідування Смоленської катастрофи – уламків літака і чорних скриньок – і повного розсекречення катинських архівів.

– Організаторами демонстрації є клуб «Газети Польської» і молодіжний клуб «Газети Польської». Демонстранти відзначать річницю злочинів у Катині та в Смоленську.

Учасники вимагатимуть покарання російських злочинців та їх посібників і повернення ключових доказів, необхідних для розслідування Смоленської катастрофи, в тому числі уламків літака з чорними ящиками, повідомляють організатори демонстрації.

– Ми вимагаємо повного розсекречення архівів по Катинській різанині – додають вони.

У ході демонстрації відбудеться марш «Катинь-Смоленськ – пам’ятайте!», який відправиться до посольства російських бандитів і Катинського пам’ятника, де відбудеться покладання квітів».

 

Джерело – http://niezalezna.pl/65740-katyn-smolensk-pamietamy-manifestacja-przed-ambasada-rosji

загрузка...