Поліцейського спіймали на хабарі в $ 2 тисячі в Ужгороді. Після погоні зі спробою тарана його затримали, – МВС (відео)

Старший лейтенант кримінального блоку поліції Ужгорода вимагав та отримав гроші від підозрюваного в хуліганських діях. Тікаючи на автомобілі від колег із внутрішньої безпеки Національної поліції України, вимагач порушив правила дорожнього руху, а потім пішов на таран.

У повідомленні зазначають: “В УВБ (управління внутрішньої безпеки) поліції Закарпатській області надійшла заява від жителя Ужгорода про те, що працівник місцевої поліції вимагає в нього 2 тисячі доларів США. Натомість поліцейський обіцяв не притягувати підозрюваного до відповідальності за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України або перекваліфікувати статтю.

За матеріалами перевірки внутрішньої безпеки обласною прокуратурою було розпочато кримінальне провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди.

У домовлений день поліцейський зустрівся із заявником, у своєму автомобілі отримав від нього 55 тисяч гривень, а потім висадив чоловіка на одній з вулиць міста. Щоб переконатися, що за ним не стежать, оперативник почав маневрувати, раз по раз порушуючи правила дорожнього руху.Співробітники внутрішньої безпеки Національної поліції України змушені були перекрити рух втікачеві, щоб його затримати. Однак зупинятися хабарник не збирався, внаслідок чого сталося зіткнення з транспортним засобом співробітників ВБ.

Відразу після цього 31-річного старшого лейтенанта поліції затримали на місці події. Для документування ДТП було викликано патрульну поліцію, а в автомобілі втікача знайшли отримані від заявника гроші.

Співробітника поліції затримали в порядку ст. 208 КПК України. Зараз прокуратурою області йому оголошено підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 224 тисяч гривень”.

Читайте також:  В Києві на хабарі затримали впливового чиновника

Джерело.