Вчені назвали головні причини чоловічої зради

Група вчених провела цікаве дослідження, під час якого було встановлено головні причини зради чоловіків.

Всього було виділено три пункти, що трапляються найчастіше.

Подружня зрада є досить поширеним явищем у сучасному світі. Цього разу вчені акцентували увагу на причинах невірності чоловіків, пише oane.ws.

У результаті були виділені три найбільш поширені фактори. Першим з них є відчуття власної значущості та привабливості. Чоловік знає, що він здатний добитися близькості практично від будь-якої дівчини і використовує всю свою чарівність і шарм для залучення уваги протилежної статі. При тому ці стосунки рідко тривають довше від однієї ночі.

Другим фактором в списку стали домашні клопоти. Найчастіше в сімейному житті вся домашня робота лягає на плечі дружини і тому вона сильно втомлюється. Увага до її обранця поступово знижується і дівчина просто перестає захоплюватися своїм партнером настільки сильно, як на початку спільного життя. Це призводить до спроби чоловіка знайти розраду на стороні.

Третя причина пов’язана з другою. Вся справа в різниці уявлень. Дружина розглядається партнерами як практична, розумна, турботлива жінка, а от коханка часто є пристрасною, дурною, розкутою і легковажною. Бажання отримати новий досвід і підштовхує до зради.

Психологи рекомендують жінкам у шлюбі постаратися більше уваги приділяти своєму чоловікові і не боятися сміливих експериментів. Важливо також стежити за собою.

Читайте також:  В Коломиї іномарка збила пенсіонерку на пішохідному переході

Джерело.

загрузка...