facebook

Сорос: Путін не хоче військової перемоги в Україні

Україна також захищає цінності і принципи, на яких заснований ЄС, зазначив Сорос.
1605150

Американський фінансист і меценат Джордж Сорос вважає, що Євросоюз повинен приділяти більше уваги Україні, оскільки те, як ЄС буде виглядати через 5 років, вирішиться протягом найближчих трьох-п’яти місяців. Про це він написав у статті для німецької газети Die Welt.

За словами Сороса, якщо з рішенням довготривалої кризи в Греції спочатку було багато плутанини, то з Україною – інша ситуація.

“Росія Володимира Путіна є агресором, і Україна, яка захищає себе, захищає також цінності і принципи, на яких заснований ЄС”, – зазначив Сорос.

Також він зазначив, що Європа “сприймає Україну як ще одну Грецію” і занадто зайнята проблемами останньої. На його думку, це є неправильним підходом, який призведе до помилкових результатів.

Європа прийняла остаточне рішення по новому кредиту Україні

При цьому, на думку Сороса, Путін не хоче отримати в Україні військової перемоги, при якій він відокремить частину території і буде змушений нести за неї відповідальність.

“Він скоріше прагне досягти фінансового і політичного краху, який дестабілізує ситуацію в Україні, і відповідальності за який він зможе уникнути”, – зазначає Сорос.

За його словами, Путін вже двічі довів це, перетворивши військову перемогу на перемир’я, маючи на увазі мінські домовленості.

Зараз Україна перебуває на межі виживання, зазначає Сорос, і Путін може вибирати між гібридною війною і гібридним миром, а Україна та її союзники можуть тільки реагувати на це.

Раніше повідомлялося, що Джордж Сорос розглядає можливість значних інвестицій в деякі сектори економіки України. Однак відомий фінансист спростував повідомлення ЗМІ про те, що він розглядає можливість придбання суверенних бондів України.

На думку Сороса, зараз “на кону стоїть не тільки майбутнє України, а й майбутнє самого Європейського союзу”, якщо Європа втратить Україну, це буде колосальна втрата.

загрузка...