Батьки купили труну: син народився без мозку

«Коли Ной народився, у нього було менше 2 відсотків від мозку. Крім практично повної відсутності мозку, у нього була також паралізована нижня частина тулуба від грудей. Лікарі провели 5-годинну операцію, зашиваючи отвір в спині Ноя».

Їм пропонували перервати вагітність, вони відмовилися, і ось, що з цього вийшло.

Перебуваючи на третьому місяці вагітності, Шеллі Уолл дізналася, що у її дитини розщеплення хребта, рідкісні хромосомні аномалії і гідроцефалія – скупчення рідини в мозку.

Стан дитини був настільки серйозним, що лікарі попередили батьків хлопчика, Шеллі і Роба – їх син навряд чи виживе чи народиться з серйозними розумовими та фізичними вадами. Лікарі також розповіли подружній парі, що у дитини залишиться масивний отвір в хребті.

П’ять разів Шеллі пропонували перервати вагітність, але сім’я вирішила залишити дитину.

Шеллі розповідає, що вони купили маленьку дитячу труну для Ноя і приготувалися до гіршого.

Коли Ной народився, у нього було менше 2 відсотків від мозку. Крім практично повної відсутності мозку, у нього була також паралізована нижня частина тулуба від грудей. Лікарі провели 5-годинну операцію, зашиваючи отвір в спині Ноя, а потім встановили шунт в череп, щоб відкачувати зайву рідину з мозку.

Через десять днів після народження Ноя виписали з лікарні. Батьки продовжували регулярно відвідувати з Ноєм медичний центр, щоб відкачувати рідину з мозку хлопчика, і не переставали вірити, що Ной виживе.

Шеллі і Роб оточували хлопчика любов’ю, ласкою і турботою. І мозок Ноя почав рости, рости і рости – займаючи простір, в якому раніше була рідина.

Коли Ною виповнилося 3 роки, сканування мозку показало, що його мозок «розширився до 80% від стану нормального мозку».

Читайте також:  У сина Віктора Павліка діагностували страшну хворобу

 

На знімках видно, яким був мозок Ноя при народженні, і яким став у віці 3-х років.

 

Нейрохірург Клер Ніколсон, яка спостерігає за Ноєм з народження, називає його «незвичайною дитиною з незвичайними батьками» і підкреслює, що історія Ноя стала відкриттям для медичної спільноти.
 

Сьогодні Ною 4 роки, і його мозок продовжує розвиватися. Батьки і старша сестра Ноя – Стеф допомагають стимулювати його мозок, вони називають це «тренуванням».

 

Завдяки постійній увазі й турботі Ной навчився рахувати до десяти, може тримати ручку і навіть відвідує місцеву початкову школу – неймовірний успіх, про який ніхто навіть не міг мріяти.

Джерело.

загрузка...