Спроба зґвалтування чи грабіж: у Франківську молода дівчина у темну пору стала жертвою нападника

Близько 20 години 19 березня в Івано-Франківську, на вулиці Береговій, стався напад на молоду дівчину.

Як розповіла 21-річна Христина, все сталося дуже швидко.

Одразу після того, як вона вийшла з дому, за нею почав йти невідомий чоловік. Вже через 50 метрів, поблизу найтемнішого відтинку дороги, що біля автотранспортної зупинки “університет нафти і газу”, нападник ззаду схопив її за шию. Франківка почала кричати, за що отримала по обличчі – у неї розбита губа. На крик відгукнувся перехожий – він відштовхнув нападника, а потерпіла в цей момент чимдуж побігла додому. Встигла лише помітити, що нападник був у темному одязі, та майже повністю прикрив обличчя.

Що було далі на вулиці – не знає, лише чула, що почалася бійка.

“Коли його схопив хлопець, котрий прийшов на допомогу, я вирвалася і побачила.. В нього було тільки очі видно – на лиці було хустина в клітинку…Загалом, там просто освітлення треба нормальне зробити, бо вештаються всякі”, – зізнається Христина.

Через шоковий стан, дівчина одразу не викликала поліцію. Однак має намір проінформувати про цей випадок правоохоронців вже сьогодні.

У патрульній поліції повідомили, що повідомлення про бійки в тому районі ввечері в неділю не отримували.

Читайте також:  В природі не існує пацієнта, який хворіє лише на одну недугу: медики говорили, як боротися з алергіями. ФОТО

Джерело.