Прикарпатець побив лікаря, бо той не поміряв тиск його дружині

Калуський міськрайонний суд засудив чоловіка, що побив лікаря районної лікарні.

У судовому засіданні чоловік розповів, що його дружину разом з двома дітьми автомобілем швидкої допомоги було доставлено до Калуської районної лікарні. Побачивши, що дружині стало погано і вона почала втрачати свідомість, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

«Хтось із працівників лікарні запитав лікаря швидкої допомоги чи він міряв тиск дітям і дружині, на що він відповів, що поміряв. Проте, дружина та теща йому сказали, що лікар тиск не міряв, після чого він, будучи знервованим, підійшов до потерпілого та наніс йому удар в область грудей, від чого лікар присів. Він підняв крісло і хотів вдарити його, проте стримався. Більше ударів потерпілому не наносив. У скоєному розкаюється», –зазначається у документі.

Допитавши свідків, суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.125 ч.1 КК України та призначити покарання  у виді виправних робіт на один рік з відрахуванням в дохід держави 10 % від заробітку. Окрім того, на користь лікаря з чоловікастягнуть2 5000 грн. завданої моральної шкоди

Читайте також:  Фельдшери, водії, лікарі: Міністр охорони здоров’я заявив про різке збільшення зарплат

Джерело.

загрузка...