Після ожиріння та анорексії дівчина перетворилася на ляльку Барбі

24-річна Лола Пякінямякі з фінського міста Турку пройшла всі стадії “краси”. Спочатку боролася з ожирінням, потім з анорексією. В підсумку стала консультантом по здоровому харчуванню та перетворила себе на живу копію ляльки Барбі. Називає себе “Лола – фітнес-Барбі”.

Дівчина згадує, як в дитинстві її дражнили через пухке тіло. Почала знаходити розраду в поїданні солодощів.

Знущаннями не гребували навіть члени її власної сім’ї. Це дало протилежний ефект – Лола виявилася на порозі анорексії. Вага впала до 34 кг. Коли їй було 12 років, важила 80 кг. У найгірші моменти хвороби з’їдала тільки одне яблуко за цілий день та займалася спортом по п’ять годин без перерви.

Лола витратила багато часу та сил на боротьбу зі шлунком. Сьогодні її вага 51 кг. Вона заплатила $ 6,5 тис. за збільшення грудей, аби мати вигляд ляльки Барбі.

“У дитинстві я завжди обожнювала Барбі, але ніколи не думала, що можна виглядати як одна з них. Кривдники дражнили мене, називаючи Барбі. Всі знали, що я не схожа на цих ляльок, яких так любила. Роками я жахливо поводилася зі своїм тілом. Дозволяла іншим змушувати мене відчувати свою нікчемність через зовнішність, – сказала Пякінямякі. – Коли я нарешті прийняла себе, дізналася, що в житті є набагато важливіші речі, ніж зовнішній вигляд. Я знайшла своє щастя та здоров’я. В підсумку виявилося, що я дійсно виглядаю як Барбі. Я не вважаю всерйоз, що схожа на неї. Але позитивні коментарі та порівняння для мене багато значать. Зараз Барбі мій ангел-охоронець. Вона дає мені сили та впевненість у собі. Прізвисько “фітнес-Барбі” стало частиною мене .

Читайте також:  Тренер Адель розповіла, як співачці вдалося схуднути на 45 кілограмів (фото)

На сторінку Лоли в соцмережі Instagram підписано понад 50 тис. користувачів.

Сьогодні дівчина їсть на сніданок лосося або вівсянку з яєчними білками та ягодами. На обід – салат з моцарелою та куркою. На вечерю – суп, в якості перекусу – багато горіхів, насіння та свіжих овочів. Щотижня у неї є день, коли дозволяє собі будь-яку їжу.
Джерело.

загрузка...