Яценюк: Світ задоволений реформами в Україні

Якби світ був незадоволений реформами України, то уряд не отримав би фінансову допомогу від Міжнародного валютного фонду.

1605473
Про це прем’єр-міністр Арсеній Яценюк сказав в інтерв’ю телеканалу “1+1”. “Якби темп, швидкість або напрямок реформ в Україні не відповідали б тому, що чекає світ, нам би ніхто 25 мільярдів доларів не дав. Нам би і 25 доларів ніхто не дав би”, – сказав Яценюк.

За його словами, він був приємно вражений заявою канцлера Німеччини Ангели Меркель, яка вперше публічно заявила про те, що реформи в Україні просуваються у правильному напрямку. Таку ж заяву минулого тижня зробила Єврокомісія.

Але Яценюк попереджає, що деякі країни ЄС тільки й чекають якихось помилок України.

“Важливо не дати можливості нікому звинуватити Україну в тому, що нібито реформи не так просуваються. Тому що в деяких країнах-членах Європейського Союзу було б бажання сказати: “Україна не так проводить реформи, не так бореться з корупцією, давайте не будемо так активно допомагати”, – сказав прем’єр-міністр.

“Загальний дух основних країн Європи, зокрема Німеччини, допомагати Україні. МВФ, всі міністри країн великої сімки і країни ЄС сказали, що реформи в Україні йдуть у правильному напрямку”, – зазначив Яценюк.

Раніше Яценюк заявив, що на субсидії населенню для оплати житлово-комунальних послуг з державного бюджету виділено 24,5 мільярда гривень.

Читайте також:  У світі Новий рік святкують зовсім не так, як у нас