Масові вбивства і зґвалтування жінок. Сирійські хакери залишили послання на сайті міської ради

Сайт Бурштинської міської ради зламано сирійськими хакерами. Свій вчинок вони пояснили тим, що хочуть донести до світу правду по події, які відбуваються у Сирії.

При переході на сторінку органів місцевої влади Бурштина, інтернет провайдер Уарнет попереджає про призупинення хостингу.

«Хостинг сайту відключено через надсилання спам-повідомлень, фішинг чи з інших протиправних дій», – йдеться у повідомлені провайдера.

Ще вчора замість звичної головної сторінки Бурштинської міськради на сайті можна було помітити емблему так званої «Вільної сирійської армії
». Це повстанське угрупування в Сирії, яке веде збройну боротьбу проти уряду Башар аль-Ассада.

Сирійські повстанці залишили повідомлення для світу. Однак навряд чи бурштинці могли його прочитати, оскільки всі гасла були подані арабською.

Розшифрувати послання взялися журналісти ТРК РАІ

«Привіт Світ. Отримай послання з Сирії: масові вбивства, зґвалтування жінок і переміщення людей похилого віку, жінок і дітей. Це проникнення, щоб доставити просте послання світу про те, що відбувається в Сирії, про масові вбивствах та інше. Ми хочемо, щоб наше повідомлення бачили через найбільшу кількість сайтів світової віртуальної спільноти”,  – йдеться у повідомленні.
Послання було підписане «Вільна Сирія».

 

Читайте також:  “Або пoзбyдься дитини, або пущу поголос, що ти пoвiя”: так через важкий гріх Надя стала черницею

Джерело.

загрузка...