facebook

Ярош призначений радником Головнокомандувача ЗСУ

Лідер Правого сектора обіцяє інтеграцію добровольчих батальйонів в українську армію.

1605421
Депутат Верховної Ради, лідер Правого сектора Дмитро Ярош призначений радником Головнокомандувача Збройних сил України.

Про це йдеться в повідомленні Українського кризового медіа-центру, передає УНН.

“Начальник Генерального штабу Віктор Муженко і провідник Добровольчого Українського Корпусу домовилися про призначення Дмитра Яроша радником Головнокомандувача ЗСУ. Також визначено формат співпраці ДУК зі Збройними Силами України. Про це Муженко і Ярош домовилися вчора під час зустрічі в Генеральному штабі ЗСУ”, – йдеться в повідомленні медіа-центру.

Чинним головнокомандувачем Збройних сил України є начальник Генштабу Віктор Муженко.

За словами Муженка, бійці ДУК у багатьох боях гідно проявили себе, їхній досвід і знання будуть працювати на розвиток усіх Збройних Сил.

Ярош у свою чергу підкреслив, що єдність є ключовою умовою подальшої успішної боротьби і висловив готовність вибудовувати взаємодію та інтеграцію добровольчих батальйонів в ЗСУ.

“Ми будемо шукати також законодавчого відображення цих реалій ведення війни, в тому числі і для побудови соціального захисту таких бійців і їхніх родин. Українці повинні мати впевненість у своїй армії, довіру до її керівництва і відчуття готовності Збройних Сил в будь-який момент захистити нашу незалежність і вільний вибір нашого народу”, – зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бійці Добровольчого українського корпусу Правий сектор (ДУК-ПС) прийняли рішення вступити на контрактну службу в Збройні сили України.

Читайте також:  КЕРРІ ЗАКЛИКАВ ЛАВРОВА ЗВІЛЬНИТИ САВЧЕНКО
загрузка...