Усе нове – добре забуте старе: Саакашвілі став ведучим ток-шоу

Грузинський реформатор, колишній губернатор Одеської області та лідер “Рух нових сил” Міхеїл Саакашвілі тепер ведучий ток-шоу “Інша Україна” на телеканалі “Zik”.

Про це повідомив сам Саакашвілі на своїй  сторінці у Фейсбук.

 

Учора, 28 березня, він написав: “Головна подія сьогодні – частковий прорив інформаційної блокади. Ми записали на Зік першу програму «Іншої України», і вона вийшла дуже гострою. Щотижня в цій передачі я буду вам показувати таку Україну, якою її не вказує більше жоден канал”.

 
Екс-очільник Одеської області останнім часом все активніше нагадує про свою одіозну особистість: створення власної політичної партії, встановлення дружніх стосунків з лідером партії “Самопоміч”, гучні, критичні вислови у бік нинішньої влади та президента… З першим випуском програми його слово стане ще голосніше, адже він отримав у руки мікрофон, що віщатиме в українському телепросторі.

Як наголосив Міхеїл Саакашвілі, Президент України Петро Порошенко заборонив керівництву ICTV програми “Свобода слова”  запрошувати його на ефір.

“На вечір мене запросили на «Свободу слова» , та якщо в наступні пару годин Порошенко знову, як в минулого разу туди не подзвонить, сподіваюся, там теж буде можливість з вами поспілкуватися”.

Читайте також:  “Під приводом упізнати труп”: Священика, який зустрічався з Саакашвілі затримали

Джерело.

загрузка...