Йди, ти заважаєш”: у школі Львова зацькували хлопчика-аутиста (ВІДЕО)

У школі Львова №17 восьмирічний Артем Савченко, у якого виявили аутизм, піддається утискам.

Решта ж батьків говорять, що джерелом проблем усього класу є саме цей учень.

Львів’янка скаржиться на те, що 8-річного сина з аутизмом виживають зі школи, тим самим порушуючи його право на освіту. У навчальному ж закладі нарікають, що учень не може висидіти на всіх уроках, нервується, проявляє агресію і заважає вчитись іншим дітям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вчителі вважають, що дитина може витримати тільки 2-3 уроки, а решту має надолужувати за індивідуальним графіком. Мама ж Анна Савченко каже, що її Артем проситься до школи, однак його там бачити не хочуть. “Йому кажуть: іди, погуляй. На нього не наксерили завдання, відповідно, пересадили на останню парту. Ввечері очікувано в дитини була істерика. Йому дали надію, а потім сказали: йди, ти заважаєш”, – пояснює жінка.

Учителька Артема пішла на лікарняний – як кажуть її колеги, через гіпертонічний криз унаслідок конфлікту з мамою Артема та іншими батьками, котрі вимагають перевести проблемного учня на індивідуальний графік навчання. “Він починає агресивно вести себе, він, коли змучується, починає всім тикати в очі, всіх бити. Це особливості поведіки дитин, яка має таке захворювання”, – твердить директор школи №17 Володимир Свінчук.

Практикуючий психолог Володимира Лазар уже 20 років працює із особливими дітьми та дійша переконання, що у звичайному класі за ними треба поспостерігати – і лише тоді вирішити, більше користі чи шкоди буде дитині від колективу однолітків. “Батьки повинні дуже делікатно підходити до вибору форми навчання, і на першому плані має бути не бажання батьків, що вони хочуть, а можливості дитини”, – твердить фахівець. Мама ж Артема налаштована боротися, аби син вчився у звичайній школі серед однолітків, до яких уже звик.

Читайте також:  Життя ціною в 400 гривень: Невдоволений клієнт зарізав жінку-ріелтора

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...