Семенченко анонсував другий етап блокади

Нардеп з активістами збираються влаштувати блокаду підприємств українських олігархів
Депутат Верховної Ради, координатор блокади Донбасу Семен Семенченко анонсував повернення в держвласність підприємств найбільших українських олігархів, в тому числі Рината Ахметова. Як пише glavcom, про це він сказав в інтерв’ю «Цензор.нет».

Ми створюємо штаб і пропонуємо новий формат об’єднання зусиль для громадянського суспільства. Яке ставиться завдання на другому етапі блокади? Наше перше завдання – повернути в держвласність підприємства Ахметова і інших олігархів, де вони не виконують інвестиційних зобов’язань.

– сказав Семенченко.

Своєю першою стратегічною метою парламентарій назвав Бурштинську ТЕС в Івано-Франківській області, яка контролюється Донецькою паливно-енергетичною компанією (ДТЕК) Ахметова.

На питання про те, що саме активісти мають намір зробити з підприємством, він сказав, що вони просто «заберуть його». «Просто заберемо фізично. Змусимо уряд забрати його в держвласність», – зазначив він.

Семенченко також заявив, що у бізнесмена Дмитра Фірташа «потрібно забирати його підприємства, які він хапнув в 2000-х роках».

Читайте також:  Цей день в історії, 19 липня 2016 (ВІДЕО)

Джерело.