Секс після тривалого стримання: можуть бути проблеми

Від довгого сексуального стримання не застрахований ніхто – які наслідки можуть бути у чоловіків?


Віруючі люди проходять через це випробування щонайменше раз на рік – у Великий піст. А дуже віруючі люди перевіряють себе на міцність сексуальним стриманням 4 рази на рік, якщо не брати до уваги обітниць і покарань від духівника. Тривалі відрядження, хвороба одного з подружжя, тимчасовий “застій” у справах любовних – мало що може скинути людину в безодню сексуального стримання! Зате які солодкі картинки малює уява чоловіка, коли довгоочікуваний секс – зовсім поруч.

Після тривалого сексуального стримання у чоловіка нерідко трапляються проблеми:

  • Передчасна еякуляція – перша, і найлегша біда, що може спіткати чоловіка після тривалого сексуального стримання. Що потрібно в цьому випадку від жінки? Та загалом нічого. Головне – не опуститися до глузування або дурного подиву. Дай чоловікові перепочити (якщо він захоче, звісно) і – знову в бій! От і все вирішення проблеми.
  • Відсутність ерекції – друга біда чоловіка після тривалого сексуального стримання. Оце казус! Так хотів, так летів – і зненацька… Сумно обвислий член – як смертельний вирок для чоловіка.    Що потрібно в цьому випадку від жінки? Турбота й увага. Ніжні поцілунки, легкі пестощі. Не допомагає? Залиште спальню заради смачної вечері при свічках, прийміть спільний душ. Зроби своєму милому масаж “просто так”, без будь-якого натяку на подальше більш палке продовження. Що менша концентрація обох на відсутності ерекції, то більша ймовірність того, що все дуже швидко налагодиться.
Але проблеми з ерекцією після тривалого сексуального стримання можуть мати й серйозні причини:

  • Застійний простатит – нерідкий наслідок тривалого сексуального стримання. Застій сперми може спричинити зміни в передміхуровій залозі чоловіка. Саме тому так наполегливо радять сексологи вести регулярне статеве життя, не відмовляючись надовго від сексу. Адже часті еякуляції є прекрасною профілактикою простатиту, оскільки простата постійно прочищається. Що робити жінці? Кухня, ванна, масаж. Не допомагає? До лікаря!
  • Порушення кровообігу в статевому члені чоловіка. Регулярна ерекція – це та сама зарядка. Змінюючи своє положення, член чоловіка насичується киснем. Точніше, не сам член, а кровоносні судини пеніса. Тривала відсутність ерекції може спричинити звуження судин і, як наслідок, – тимчасову імпотенцію. Що робити жінці? Кухня, ванна, масаж. Не допомагає? До лікаря!
  • І останнє, що може наздогнати чоловіка після тривалого сексуального стримання – імпотенція. Остаточна та безповоротна, діагностована лікарем. Що в цьому випадку робити жінці? Готових рецептів немає. Одні – ідуть, другі живуть з імпотентом, не відчуваючи особливого дискомфорту. Ухвали рішення самостійно, не озираючись на чужу думку.
Читайте також:  Приємно як він посміхається: опубліковано нові фото кaтoвaнoгo мамою хлопчика з Чернігівщини

Джерело.