У Кривому Розі батьки спалили в тазу і втопили прийомну дочку

3 червня в Кривому Розі батьки прийомної дівчинки повідомили в поліцію про зникнення дитини. Сьогодні з’ясувалося, що чоловік і жінка самі спалили і втопили тіло дочки.


Про це Першому Міському стало відомо з власних джерел в правоохоронних органах.

Батько дівчинки дав свідчення, але мати як і раніше наполягає на версії про зникнення дитини.

Тіло Аміни спалили в тазу в Миколаївській області, куди пара виїхала спеціально.

Сім’я, в якій виховували дівчинку вважалася дуже порядною. Всього там було вісім дітей.

За первинною версією батьків, відсутність дитини в автомобілі вони помітили вранці 3 червня близько 6.30 біля станції Кривий Ріг – Головний. Дівчинка нібито на трасі по дорозі туди просилася в туалет, але чи сіла вона назад в авто, рідні не пам’ятали.

Дитина знаходилася на гормональних препаратах, які повинні були вирішити її проблеми з маленьким зростом.

За словами батька, дівчинка ввечері прийняла препарат, а вранці не прокинулася. Щоб не привертати увагу соцслужб, батьки облили тіло бензином, спалили в тазу в посадці в Миколаївській області. Останки поклали в пакет і втопили в найближчій водоймі міста.Щоб пояснити зникнення дитини вони вирішили розіграти версію про те, що Аміна загубилася. До її пошуку залучили мало не все місто і навіть волонтерів.

Зараз місце, де втопили останки дитини досліджують водолази.

До слова, в притулку для біженців в Баварії (Німеччина) 41-річний іммігрант з Афганістану взяв в заручники 5-річного хлопчика з Росії і смертельно поранив його ножем.

 

Читайте також:  Моторошніше не придумаєш: Божевільна парочка жорстоко вбuли вагітну дівчину. Причина доводить до істерики

Джерело.