Деякі маршрутки перевозитимуть франківців по старих цінах?

Ціна 3,5 грн на проїзд буде у тих маршрутках, які погодилися прийняти умови міської влади.

Avtobus-marshrutka-busik-pizhik-2-890x395

Як відомо, у рішенні виконкому міської ради  йдеться про підвищення тарифу за умови, якщо  перевізники встановлять у автобусах системи GPS та відеореєстратори, а ще обілечуватимуть пасажирів. Власники маршруток зобов’язуються підписатися під такими умовами.

“Згідно з рішенням виконавчого комітету, новий тариф вступає в дію тільки, якщо перевізник підпише додаткову угоду”, – пояснив Михайло Смушак, директор Департаменту комунального господарства транспорту і зв’язку.

За його словами, перевізники мають підписувати ці угоди в Департаменті, після цього їм видадуть спеціальні бланки.

На бланку має бути печатка і підпис начальника відділу транспорту. Якщо такий документ буде у маршрутці, значить ціна проїзду в ній – 3 гривні 50 копійок.

Перевізники, які  не підпишуть угоду з міськвиконкомом і не матимуть цього бланку повинні обслуговувати пасажирів за старою  ціною – 2,75 грн.

Рішення про підвищення тарифу вступає у дію з часу публікації у газеті “Західний кур’єр”, яка вийде у четвер. Після цього міськвиконком почне укладати угоди з перевізниками. Тобто зранку, 9 квітня, франківці ще мають їздити у маршрутках за теперішньою ціною.

джерело http://versii.if.ua/novunu/deyaki-marshrutki-perevozitimut-frankivtsiv-po-starih-tsinah/

Читайте також:  ДТП на Коломийщині: зіткнулися маршрутний автобус та спринтер (ВІДЕО)