Це просто ЖАХ! Він гігант! На Городенківщині до чоловіка приповз рідкісний величезний гад. ВІДЕО

Схоже, що літо для Городенківщини – час усіляких гадів. Величезна змія цього разу приповзла до мешканця села Білки. Хоча зміюка не отруйна,але від її вигляду кров в венах застиває…


Люди запевняють, що зафіксований на відео полоз – неотруйний, пише WestNews. Ба більше, це червонокнижний вид змій, який потрібно берегти. Відео автор Федір Туз зняв близько 16 год 6 червня.

Нагадаємо, що не так давно на Городенківщині жінку покусала велика невідома змія. У коментарях користувачі Фейсбуку припустили, це також був якийсь полоз.

Довідка:

Загальна довжина досягає 225 см.Тулуб стрункий. Кінчик морди закруглений. Навколо тулуба є 23 рядка луски. Черевних щитків у самців — 195–236, у самок — 207–248. Ці щитки утворюють чітко виражене ребро з боків черева. Підхвостових щитків у самців — 60-85 пар, у самок — 60-100. Анальний щиток розділений. Луска передньої половини тулуба гладенька, у задній половині тулуба вони несуть слабковиражені реберця, особливо добре розвинені у самців.

Читайте також:  – Чyла, Катю? Стефко зі своїм іспaнським кохaнням пpиїхав. Вона зарoбітчанка з сусідньої області. Мoже до вaс нaвiдається

Джерело.