Бойовики “ДНР” ледь не розстріляли місію ОБСЄ біля Маріуполя

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі заявляє, що бойовики «ДНР» відкривали вогонь у бік спостерігачів місії.

1393427395-8742-obse

Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ.

Зокрема, зазначається, що 7 квітня під час поїздки автошляхом Е58 в напрямку блокпосту бойовиків “Донецької народної республіки” у Широкиному (20 км на схід від Маріуполя), спеціальна моніторингова місія була зупинена бойовиками, які на деякий час заблокували рух на дорозі у північній частині Широкиного (територія, підконтрольна “ДНР”).

Причому наголошується, що щойно спостерігачі місії наблизились до блокпосту бойовиків пішки, звідти в бік одного із представників патруля ОБСЄ відразу ж були спрямовані попереджувальні постріли з важкого кулемета та автоматичної гвинтівки, які вдарили, відповідно, з лівого і правого боку від представника місії.

Водночас, за даними прес-служби, спостерігачі продовжили рух, щоб встановити контакт із представником “ДНР” для отримання дозволу на проїзд. Після розмови, яка зайняла певний час, і обшуку патруля ОБСЄ, місію пропустили рухатися далі на схід у напрямку Новоазовська та ділянки українсько-російського кордону, сказано в повідомленні.

джерело http://www.unian.ua/war/1064910-obse-boyoviki-dnr-vidkrivali-vogon-u-bik-sposterigachiv-monitoringovoji-misiji.html

Читайте також:  Нове радіоперехоплення довело, що Донецьк обстріляли самі бойовики − штаб АТО