Ганьба на всю країну! Те, що на Львівщині водій маршрутки зробив з мамою загиблого Героя Небесної Сотні шокувало всю країну

На Львівщині водій маршрутки нахамив та довів до сліз матір Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника та відмовив їй у проїзді у транспорті.

«Сьогодні наша мама Оксана у Старому Самборі зайшла у маршрутку «Нижанковичі-Львів», номер ВС 3600 АА. Вона пред’явила посвідчення «Мати загиблого Героя України». Водій у хамській формі відмовив їй у проїзді. Мама вже готова була оплатити проїзд, та раптом почула від водія «Хто такі взагалі ці Герої України?» і побачила лукаву посмішку на його обличчі. Тоді  просто вийшла з маршрутки і розплакалася,–наголосив Степан Сольчаник.–При чому ці слова чули всі пасажири маршрутки. Добре, що вони заступилися за неї та змусили водія схаменутися і «дозволити» мамі доїхати до Львова.



Людина, напевно, не розуміла, що робить. Можливо, він і п’яний був, я не знаю. Він просто спаплюжив високе звання Героїв України та їх пам’ять. Тому ми будемо звертатися у всі можливі інстанції з цього приводу».

Також, як зазначив брат Героя Небесної Сотні, цей водій є працівником Самбірського АТП-14608. А директором підприємства–депутат Самбірської райради від БПП Іван Романяк.

«Держава навіть не приділяє достатньої уваги родинам Небесної Сотні і до цього часу не може прикріпити її до певної категорії пільговиків, аби у подальшому не виникало таких ситуацій. Вона просто провалила питання уваги до родин Героїв. При чому керівники АТП, одним із яких є вищезгаданий депутат від БПП, навіть не можуть пояснити простих правил поведінки з пасажирами своїм працівникам. Тут коло замкнулося. Я так це бачу»,–резюмував Степан Сольчаник.

 

Читайте також:  У Франківську обиратимуть найкрасивішу студентку медичного університету – "Міс ІФНМУ-2017"

Джерело.