У Франківську в ОКЛ відкрили оновлене опікове відділення (фото)

Завдяки сприянню обласної влади та народних депутатів України від Прикарпаття, а також спонсорів та меценатів, напередодні професійного свята медичних працівників в обласній клінічній лікарні капітально відремонтували опікове відділення.

Задля цього спрямували 300 тисяч гривень із обласного бюджету та понад 250 тисяч спонсорських коштів. Разом з тим, адміністрацією закладу додатково було залучено ще 45 тис грн. спецкоштів, інформує ІФ ОДА.

На урочистості з нагоди відкриття відділення завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук, його заступник Ігор Пасічняк, в. о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Стовбан, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк.

«Відрадним є те, що, незважаючи на складну економічну ситуацію в державі, нам вдається оновлювати матеріально-технічну базу закладів соціальної сфери, зокрема, створювати комфортні умови перебування пацієнтів та роботи медичних працівників, – зазначив під час урочистостей Олег Гончарук.Крок за кроком робимо все для того, щоб медицина Прикарпаття відповідала сучасним європейським стандартам, а пацієнти отримували якісні медичні послуги».

За словами завідувача відділення Костянтина Кіршака, ремонт у відділенні тривав півроку. Протягом цього часу обладнано три дитячі кімнати та три палати інтенсивної терапії.

Читайте також:  Вчені відкрили нову систему з п'яти зірок

Джерело.