Азаров з Москви замовив провокації до Великодня!

Регіанали Микола Азаров, Олег Царьов та Володимир Олійник, перебуваючи в Москві, профінансували ймовірні провокаційні акції в різних містах України, які планували здійснити найближчим часом.

Про це під час брифінгу сказав радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

“Ймовірні акції, які покликані дестабілізувати ситуацію як у столиці України, так і в інших містах. Це все проплачені акції. І сьогодні ми доповідаємо про те, що кошти надходять від так званого офісу колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова, екс-депутатів Царьова та Олійника. Наразі вони перебувають у Москві”, — сказав Лубківський.

Зокрема, подібна акція з провокаціями планувалася у Києві на 9 квітня за участю близько 3 тисяч учасників. Як зазначив Лубківський, учасникам мали заплатити по 50-60 гривень.

СБУ просить громадян бути максимально обачними під час Великодніх свят і повідомляти правоохоронців про всіх підозрілих осіб та об’єкти.

За даними штабу АТО, бойовики планують мінування автобусів, які прямуватимуть з окупованих територій в напрямку Маріуполя та Бердянська. Крім того, є інформація про можливі провокації біля храмів на тимчасово окупованій території Донбасу під час святкування Великодня.

Джерело: Телеканал новин “24”

 

Читайте також:  Бойовики продовжують провокації й обстрілюють українських військових і мирне населення