І як таких земля носить! В Одесі неадекватні молодики били арматурою всіх хто попадався під руку ( ВІДЕО 18+)

В Одесі двоє молодиків, озброєних камінням і металевими прутами, ходили по вулиці та жорстоко били люде.

Інцидент стався серед білого дня на Французькому бульварі в центрі міста поблизу редакції 7-го каналу. Нападники раптово почали бити перехожих і робітників, які укладали дорожнє покриття. При цьому вони били всіх підряд і, за словами очевидців, були неадекватні.

Одному з постраждалих агресивні молодики проломили голову, чоловіка наразі госпіталізовано.

Нападників затримали.  Під час затримання вони також поводилися агресивно. За неофіційною інформацією, один з них – чемпіон із тайського боксу. У поліції підтвердили, що обидва хлопці – спортсмени.

Загалом від рук зловмисників постраждали шестеро людей, їм надали медичну допомогу. Стосовно нападників поліцейські з’ясували, що один із них був п’яний, інший наразі перебуває у лікарні, де й надалі поводиться агресивно.У причинах побиття розбирається поліція.

До постраждалих від нападу в Єврейську лікарню прийшли з погрозами кілька молодиків. Також невідомі приходили з погрозами до Шевченківського райвідділу поліції, де було оформлено заяву про напад.


Така ж ситуація спостерігалась і в Шевченківському райвідділі, де оформляли заяву в поліцію. Туди теж прийшла група невідомих.

Журналістам вдалося з’ясувати не тільки імена і професії хуліганів, а й минулі проблеми із законом.

Читайте також:  В Одесі вночі було два вибухи

Джерело.