Сльози на очах: Жорстоко катувала рідна мама: з’явилися нові подробиці про 6-річного хлопчика з Чернігівщини

Шестирічний Сашко, над яким знущалася рідна мати, нині перебуває в одній із київських лікарень. Про це повідомляють “Факти й коментарі”.

Про хлопчика піклується журналістка Світлана Онищук та небайдужі українці.

Сашко із журналісткою Світланою Онищук. Джерело: “Факти й коментарі”

Відомо, що після передачі, в результаті якого маму Саші арештували, сотні людей допомагають хлопчику – надсилають подарунки та частування.

Так, Сашко вперше в житті спробував котлету і дізнався, які на смак помідори.

“Тепер він телефонує мені по кілька разів на день. Просить, щоб я прийшла. Коли приходжу, не випускає мене з обіймів. І постійно говорить: “Тьотя Свєта, зробіть так, щоб мене не віддавали мамі”, – розповіла Онищук.

Вона зазначила, що дитину батькам уже не віддадуть.Вони написали відмову від Сашка.
Сашка шокувала соцмережі
“Сказали, що він їм не потрібен. Документи вже оформлені. Тому своїх мучителів Саша більше не побачить. На нашу програму зателефонували десятки людей. Кажуть, що хочуть усиновити Сашу. Сподіваюся, ми знайдемо для нього гарну сім’ю”, – зазначила журналістка.

Відомо, що Саші вже виповнилося 6 років. В честь цього журналісти продакшн-компанії IVORY Films, які працювали над створенням програми “Говорить Україна”, разом з небайдужими киянами прямо в лікарні влаштували дитині перший в його житті свято і подарували велосипед.

Сам Сашко відчуває себе щасливим.

“Тут мені добре. Особливо коли Світлана приходить. Я її люблю. Вона хороша, і з нею дуже весело. Хочете, покажу, скільки мені всього подарували? У мене тепер є і машинки, і пістолет!” – розповів хлопчик.

І все ж він дуже боїться того, щоб його не віддали назад мамі.

“Ви знаєте, що мене мама била? Мені було дуже боляче. Я хочу про неї забути. І більше не згадувати. Правда ж, вона ніколи-ніколи не повернеться?” – поцікавився Сашко.

Читайте також:  Герої України? Суд прийняв рішення по справі підозрюваного у розтраті 149 млн грн заступника глави Міноборони

Як повідомляв “Обозреватель”, жителька Чернігівської області регулярно била й морила голодом свого 6-річного сина. Вона виганяла дитину в холодний сарай, де було дуже холодно. Хлопчик ходив у лахмітті і голодний. За шматок хліба мати ламала сину пальчики.

Джерело.