“Вони не такі”, або Секс-міфи про чоловіків

Руйнуємо кліше, які часом псують нам уявлення про чоловіків

Ми зазвичай думаємо, що все прекрасно розуміємо, коли справа доходить до чоловіків, але це не зовсім так, а часто- зовсім не так.”Боже, він збуджений 24/7!”,”Я йому не підходжу- у мене маленькі груди” та інші вигадки, які пишуть в жіночих журналах, засідають у нас в голові, і даремно. Давай обговоримо те, в чому ми, дівчата, найчастіше помиляємося:

  • Чоловіки завжди хочуть сексу

Чоловіки- не роботи: стрес, втома, моральна напруга- все це призводить до пригнічення лібідо чоловіка.Хоча нерідко бажання у них має фізичну основу, психологічні чинники теж можуть впливати. Так що якщо зазвичай твій чоловік сексуально активний, але пару раз відмовився від сексу, справа не в тому, що він тебе більше не хоче- може, він просто втомився. Розслабляючий масаж заспокоїть будь-кого. Зрештою, ви можете просто заснути, обнявшись.

  •  Чоловіки ніколи не імітують

І це неправда. За статистикою лише 47% чоловіків досягають оргазму просто від вагінального сексу (без участі ласк або орального сексу). А 3% чоловіків взагалі жодного разу в житті не відчували оргазм. Пам’ятаєш, у Бегбедера в “Любов живе 3 роки” був момент, коли герой настільки втомився фізично і перебрав з наркотиками, що ніяк не міг закінчити, але щоб не засмучувати дівчат, з якими займався сексом, зімітував оргазм і викинув порожній презерватив? Чоловіки- не менше хитруни, пам’ятай це.

  • Оргазм чоловіка завжди супроводжується сім’явиверженням

В основному- так, але не завжди. Часом чоловік отримує так званий “сухий” оргазм: морально він отримує ті ж емоції, але сперма не виділяється. З огляду на другий пункт нашого списку, його легко прийняти за імітацію:)

  • Прелюдія- не для чоловіків
Читайте також:  На Йордан у Буковелі відбудеться IХ фестиваль моржів

З чисто фізичної точки зору, вона їм і справді не потрібна. Чоловіки швидше збуджуються, ніж дівчата. Але бонус в тому, що збуджена до крайності партнерка може бути дуже і дуже “вдячною”:) Ну і, в будь-якому випадку, мало кому не сподобається еротична прелюдія, очікування самого сексу… головне- не затягувати.

  • Проблеми з ерекцією говорять про проблеми сексуального характеру

Як я вже говорила на самому початку- психологічні чинники мають вплив на чоловіче лібідо так само, як і на жіноче. Близько 50% чоловіків хоч раз в житті мають проблеми з ерекцією, і при цьому вони абсолютно здорові. Надмірне хвилювання, фізична або моральна втома, перебір з алкоголем- це ті чинники, які впливають на ерекцію. В цьому нічого страшного немає. Не акцентуй на цьому увагу і не тягни в паніці коханого до лікаря.

  • Чоловікам потрібні жінки з ідеальними тілами

Так, вони фантазують про них, але більшість чоловіків чудово усвідомлюють, що це лише красива картинка, яка іноді не має цікавої начинки. Крім того, є багато інших критеріїв привабливості: жіночність, почуття гумору, інтелект… Повір, для нормального, розумного чоловіка внутрішня краса важлива не менше фізичної.

  • Чоловіки- не романтики

А це вже маячня. Найчастіше чоловіки ще навіть більш романтичні, ніж дівчата. Може, твій чоловік не розсипає пелюстки троянд по ліжку, але ж не в цьому полягає романтика. Якщо він пам’ятає, як мило ти любиш чистити мандарини і що під час місячних тобі потрібно більше серіалів і шоколаду- це правда мило. Він тягає тобі ліки з аптеки і готує пересмажений омлет, коли ти хворієш- чи це не романтика?.


Джерело.