Відому франківчанку образив представник каналу ICTV через те, що вона попросила спілкувалася з нею українською

Відому франківчанку, акторку Ірму Вітовську-Ванц образив представник каналу ICTV через те, що вона попросила спілкувалася з нею українською.

Про це сама Ірма Вітовська-Ванц розповіла на своїй сторінці в Facebook, передає WestNews.

“Зранку мені зателефонували з каналу ICTV (каналу, з яким мене довго і плідно пов’язував певний період доброї співпраці та емоційно склалися теплі спогади і про команду, і про проект, і про канал загалом) і звернулись до мене з проханням дати коментар до програми, присвяченої, тут увага – Дню Незалежності України! При цьому звернулись грамотною російською мовою”, – написала акторка.

Натомість франківчанка попросила розмовляти з нею державною мовою. Та у відповідь почула у свій бік зверхній докір в нетолерантності.

“Мало того, на отриману інформацію від мене про майбутнє моє перебування за межами країни, у мене саркастично поцікавились рівнем моєї англійської. І це, нагадую, телефонували мені. Телефонували з метою отримати від мене певну інформацію. Вам не здається, що якось абсурдно і цинічно, враховуючи війну, звертатись російською з приводу Дня Незалежності України та звинувачувати в нетолерантності людину, яка говорить державною мовою. Про неповагу та етичну складову до мене я промовчу…”, – написала Ірма Вітовська-Ванц.

Читайте також:  Експерти прогнозують суттєве зниження цін на уживані автомобілі

Джерело.