Ольга Романовська влаштувала стриптиз в ЦЕНТРІ МІСТА! Гаряча і БЕЗСОРОМНА(ФОТО 18+)

Співачка Ольга Романовська потрапила в пікантну ситуацію на відпочинку в Женеві. Екс-“ВІА Гра” опинилася в центрі уваги жителів. Романовська прогулялася по місту з задертою спідницею.

 


“Я йшла по місту, нікого не залишаючи байдужим. Машини гальмували, сигналячи. Чоловіки французькою весело щось кричали мені вслід, я нічого не зрозуміла, але, думаю, що щось хороше (а може, й ні).

Школярки штовхали один одного ліктем, перешіптуючись. Навіть завжди ділові “білі комірці” свистіли, проходячи повз… Запитайте, у чому мій секрет? Може, впевненість, посмішка, засмаглі ноги? Це 5 кварталів, пройдених з задертою спідницею.

Спасибі одній добрій жінці, яка сказала.Через кілька кварталів, знову відчувши вентиляцію в області сідниць і помітивши зацікавлені погляди, я зрозуміла, що знову веселю народ. Підступний рюкзак чіпляв при ходьбі спідницю, поступово піднімаючи її вгору.

Мораль цієї історії така: одна на кілька секунд збентежена мадам змусила посміхнутися сотні людей на своєму шляху”, – поділилася зірка.

Читайте також:  Марк Цукерберг втратив $3 млрд за один день

Джерело.