Депутат облради хоче закрити наливайку у Франківську, де йому налили 50 грамів за 6 гривень

Депутат обласної ради Ігор Дебенковимагає притягнути до відповідальності підприємця, в торговій точці якого продають без ліцензії алкоголь.

 

“Не знаю, яку війну з “наливайками” оголосили в Івано-Франківську й на Прикарпатті загалом, але в мікрорайоні Пасічна нашого рідного Івано-Франківська в Європу йдуть зі своєю брагою ще й без будь-яких ліцензій!!! Мало того, навіть цукеркою пропонують закусити – як це ж у Європу та й із запашком. Так от, вже не раз чув від мешканців нашого мікрорайону про те, що на зупинці “Влад і ко” є точка, де наливають спиртяк або ще якусь бадягу. Начебто наприкінці робочих буднів тут можна спостерігати прям аншлаги охочих пригубити дешевого пійла. Як наслідок, людей з проблемами алкогольної залежності в мікрорайоні та навколишніх селах лише додається… Сьогодні ж, коли вирішив відвідати маму, яка мешкає якраз неподалік, мене зустріли сусіди й ми дружньо почимчикували разом куштувати це диво з самісінької Європи! Простіше кажучи, на живця)”, – написав у Фейсбуці Ігор Дебенко.

Він опублікував відео, на якому йому продають 50 грамів “біленької” всього за 6 грн. Відтак продавчиня запропонувала Дебенкові придбати на закуску за 1,5 грн цукерку.Ліцензії на продаж алкоголю ні в продавця, ні в торговій точці не було.

“Найцинічніше, що продаж маскується ще й благодійністю…” – написав Ігор Дебенко і додав фото, на якому стоїть скринька для збору коштів на благодійну допомогу.

Депутат викликав правоохоронців та написав заяву.

“Сподіваюсь, це правопорушення не залишиться поза увагою й недобросовісного підприємця притягнуть до відповідальності. Самому ж продажу бадяги буде покладено край. Особисто стежитиму за цим, а також прошу долучатися небайдужих мешканців мікрорайону та громадськість. Вочевидь, лише так можем покласти край наливайкам, а не всякими напоказ оголошеними війнами. В іншому разі й надалі прямуватимемо в Європу зі своїми самоварами”, – підсумував Ігор Дебенко

 

Читайте також:  Біржові торги в Токіо відкрилися зростанням котирувань

 


Джерело.