Журналістка телеканалу, який належить нардепу від «Народного фронту» Максиму Бурбаку, вважає, що війни в Україні не має

Під час інтерв’ю з фронтменом гурту Kozak System Іваном Леньо журналістка одного з чернівецьких телеканалів російською мовою висловила думку про те, що в України війни не має, а нас посварили політики.

Враження від неприємної розмови, яка відбулася під час фестивалю «Дністер-фест» у Новодністровську, Іван Леньо поділився на своїй сторінці у мережі facebbok.

«Настрій чудовий, в наметі-гримерці сидимо з козаками, спілкуємось. Підходить хлопчик, просить інтерв’ю. В обнімку з Богданом з Каліпсо іду в напрямку до камер. Два оператори і дівчинка-журналіст чекають.

– Здраствуйцє, мєня звать Наташа, расскажітє о своїх впєчєтлєніях от фєстіваля…

Ми з Богданом переглянулись, але продовжуємо посміхатись, кажу

– Сонечко, ви ж не з російського телебачення, сподіваюся, тому пропоную українською. Для мене це принципово, та й для мого колеги, вказую на Бодю, також.

Вона, незадоволено і дещо зверхньо

– Нєт, с чєрновіцкого. Ну, єслі для вас ето так прінціпіально, тогда пожалуйста, потому что лічно для мєня – нє прінціпіально.Могу так, могу едак…

На цьому варто б було завершити діалог, але ж ми толерантні з Богданом,

намагаємось продовжувати посміхатись, але відчуваю, що в нас це погано виходить.

Далі іде традиційне, в такому випадку, бла бла бла… про фест, про піпл, про клімат, про організацію, про творчі плани … і на завершення

кажу, що дуже важливо, щоб ми, українці від подібних фестів отримували позитивні емоції, надихались хорошою музикою та правильними сенсами, але не забували, що у нас іде війна на сході.

Щоб пам’ятали про наших воїнів, які ціною власного життя, створюють нам можливість жити в незалежній країні та боронять наші кордони від одвічного ворога, і що нам потрібно їм допомагати всім, чим можемо заради спільної перемоги.

Читайте також:  Екс-радник Путіна зізнався, що Росія задумала війну проти України ще 16 років тому

І тут дама видає фразу, від якої я мало не остовпів на місці:

– У мєня на етот счьот інноє мнєніє. Я счітаю, что у нас нєт нікакой войни. Что нас посорілі політікі і…

Сатаніючи не даю їй договорити, кажу –

– Ви жартуєте?

Вона –

– Нєт, і я увєрєна что …

– Дякую, кажу, інтерв’ю закінчено, твою мать, і якщо б ти не була дівчиною, то …

Богдан, закриваючи рукою мені рота, відтягує мене в бік», – йдеться у дописі музиканта.

Згодом гендиректор телеканалу «ТВА», який належить нардепу від «Народного фронту» Максиму Бурбаку, Вадим Пелех у коментарі до допису підтвердив, що дівчина, яка дозволила собі такі некоректні вислови, є їхньою співробітницею, пообіцяв провести внутрішнє службове розслідування та вжити заходів.

«як директор телеканалу, я шокований поведінкою нашої кореспондентки. зараз проводиться службове розслідування, за результатами якого будуть вжиті жорсткі кадрові рішення. прошу вибачення у музикантів і запевняю, що жодним чином думки, висловлені цією особою, не є офіційною позицією телеканалу ТВА. мені справді соромно… вибачте», – зазначив Пелех.


Джерело.