Казала, що тварин любить: у квартирі франківчанки заживо згоріли два десятки тварин

Днями франківці повідомили поліцейським, що у помешканні їхньої сусідки, яка утримує вдома різних тварин, почалася пожежа. Прибувши на місце, правоохоронці відчинили двері, бо власниці не було на місці, і були шоковані: заживо згоріли два десятки тварин. 

Загинули папуги, шиншили, декілька котів, невеличкі собачки і ще якісь пташенята. Вдалося врятувати лише двох собак і кішку з кошеням. Тварин утримували у важких умовах, у квартирі, окрім запаху горілого, стояв дуже сильний сморід. Крім того, поліцейські знайшли брудні банки і давно не чищені клітки.

Сусіди розповідають, що господиня усіх тварин утримує абияк, по всьому будинку стоїть страшний сморід. За словами мешканців будинку, власниця цих тварин продає.

Однак, сама жінка стверджує, що тваринам у неї жилося добре, а також заперечує, що продає їх.Каже, що справді торгує на ринку, але лише зоотоварами. А звіринець утримує лише для себе.

За неналежне утримання тварин на жінку написали заяву до поліції. Врятованим кішкам і собакам тепер шукають новий дім. Волонтери кажуть, що вони дуже добрі та зовсім не агресивні.

Читайте також:  В Івано-Франківську мобілізованим обіцяють покращити процедуру медогляду

Джерело.