Тіло закатали в бетон: поліція розкрила вбивство моделі, яке шокувало всю Україну

У Запоріжжі через два роки розкрили звіряче вбивство 16-річної моделі Сусанни Шаркової.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша.

За його словами, вбивцею виявилася уродженка Дніпропетровської області.

Сусанна Шаркова. Сьогодні

“Респект Управлінню карного розшуку, слідчим слідчого управління, процесуальним керівникам, які розкрили звіряче вбивство Сусанни Шаркової дворічної давності. Незважаючи на колосальне навантаження на кожного слідчого, опера і прокурора в розслідуванні кримінальних проваджень поточного року, посилено займаємося розкриттям злочинів минулих років! Сьогодні заочно вручено підозру в скоєнні вбивства уродженці Дніпропетровської області. Її провина доведена!” – написав Золотоноша.

“Запитайте, чому заочно? – Тому що злочинниця знаходиться за кордоном протягом двох років. Спільно з прокуратурою області ми доведемо цю справу до кінця і найближчим часом вбивцю буде під конвоєм доставлено на територію нашої країни”, – уточнив він.

Нагадаємо, Сусанна приїхала в Запоріжжя з Вільнянська. Тут, як розповідають друзі загиблої, вона поступила в Класичний приватний університет.Однак на заняттях студентка з’являлася рідко. “Тато їй все оплатив, була можливість вчитися, але вона не хотіла”, – говорили знайомі загиблої. Дівчина шукала собі роботу моделлю або ж актрисою.

Але в березні 2015 року дівчина пропала.

Її тіло пізніше виявили під шаром бетону в одному з дворів Шевченківського району Запоріжжя.

 

Читайте також:  Пророцтво монаха Авеля: Путін згине від смертельної рани. Те, що чекає на Україну просто в голові не вкладається

Джерело.