В Івано-Франківську українські військові льотчики розповіли про успіхи на міжнародних змаганнях в Англії (фото)

Сьогодні, 17 липня, на Івано-Франківському військовому аеродромі приземлился бойові літаки два Су-27 та Іл-76.

Це миргородські військові льотчики 831 бригади тактичної авіації повітряного командуванняЦентр” ПС ЗСУ, які брали участь в міжнародному авіаційному показі “The Royal International Air Tattoo-2017”, інформує Фіртка.

Цьогоріч змагання проходили в Великій Британії, в них брали участь пілоти з-понад 20 країн світу.

Літаки, які брали участь у міжнародних змаганнях у Англії – серійні бойові, їх спеціально не готували до авіаційних показів.

Попри ускладнення погодних умов українські льотчики виступили достойно та підкорили серця тисячі глядачів. Українська команда привезла приз “Кращий показ фігур вищого пілотажу країн не членів “НАТО“”.

Як наголосила лейтенант, офіцер прес-секретар 831 бригади тактичної авіації Світлана Борисова, демонстративна програма в залежності від метеорологічних умов, була відпрацьована у чотирьох варіантах.

“Цьогоріч українські військові льотчики збільшили кількість фігур вищого пілотажу та додали нові елементи, які виконуються на малих та гранично малих висотах. Виконання петлі Нестерова, такого елементу, як «Дзвін», бойових розворотів з поворотом у внутрішній бік, бойових розворотів з «Бочками», перевернутий політ, імітація заходу на посадку з шасі, проходи на малій та великій швидкостях нікого не залишили байдужими”, – розповіла лейтенант Борисова.

За словами Борисової, за два тижні до показу до миргородських пілотів завітав підполковник королівських військово-повітрянихї сил Джонатан Ніксон, який оцінював пілотаж по безпеці.

Як наголошує заступник командира ескадрильї, всі глядачі були взахваті від показів й прийом український пілотів та їх покази пройшли “на вищому рівні”.

Наразі бойові бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується на Полтавщині, в Івано-Франківську приземлилися на дозаправку та незабаром вирушать додому.

Читайте також:  Україна дозволила транзит російських літаків


Джерело.