Медики внесли зміни в історію хвороби уже після смерті 12-річного тернополянина Романа Кулака? (ФОТО)

12-річний тернополянин Роман Кулак помер після того, як за 12 годин йому не змогли встановити правильного діагнозу в Жидачівській центральній районній лікарні на Львівщині. За словами батька хлопчика, медики внесли зміни в історію хвороби після смерті дитини.

Як повідомив нашому кореспонденту Володимир Кулак, існуєдва різних висновки результів ультразвукового обстеження, проведеного в Жидачівській центральній районній лікарні — оригінал і “відкоригована” копія.

— В оригіналі висновку УЗД лікар чітко написала з тьома знаками оклику: “Надмірно виражений метеоризм кишківника!!!”, — розповів Володимир Кулак. — А в копії вже слово “надмірно” замінено на “помірно”. Мені ще важливо знати, чому після проведення УЗД моїй дитині не зробили рентген для з`ясування причин болю в животі? Необхідне для цього обладнання в Жидачівській лікарні в робочому стані. Мені особисто казав про це головний лікар. Сучасний лапароскоп недавно купили сюди за 20 тис.євро. Лікарі пройшли стажування у польських колег. Натомість моєму Ромчику двічі зробили те, чого не можна: перший раз під час поступлення Романа в лікарню після 17. 00год. 20 червня, а вдруге близько 24. 00 год. того ж дня — вкололи “Димедрол”. Напевно, для того, щоб “змазати” всю картину, пише “Погляд”.

За фактом смерті 12-річного Романа Кулака відкрито кримінальне провадження, згідно з ст. 140 ч. 2 Кримінального Кодексу “Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідкинеповнолітньому”. Передбачене законодавством покарання: обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, якщо правоохоронцями буде підтверджено вину лікарів.

Читайте також:  «Екстрасенси скажуть, чи винен»: мати підозрюваного у вбивстві тернопільської випускниці звернулася до людей із надможливостями


Джерело.